Ulotka MKS GALA Gdańsk

Drodzy Rodzice młodych lekkoatletów, 

Wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji oraz Państwa oczekiwaniom powołaliśmy na terenie naszej placówki Międzyszkolny Klub Sportowy Gdańska Akademia Lekkiej Atletyki. Klubem patronackim naszej szkoły jest KS AZS-AWFiS Gdańsk, niemniej trzeba zaznaczyć iż jest to klub, który w głównej mierze swoje cele ma skierowane na kategorie juniora (młodzież licealna) i seniora (absolwenci naszej szkoły). Myślą przewodnią naszego projektu jest zabezpieczenie i objęcie pieczą dzieci z klas I – VIII. Dzięki naszej nowej koncepcji, która mamy nadzieję zyska uznanie w Państwa oczach, będziemy mieli większe możliwości wzbogacenia naszych szkolnych zajęć wśród najmłodszych lekkoatletów.

W poniższej prezentacji uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje. Zachęcamy do lektury, jak również do kontaktu i przystąpienia do naszego projektu.

Prezentacja propozycji MKS GALA dla uczniów ZSSiMS (pdf)

Zespół MKS Gdańska Akademia Lekkiej Atletyki