Trenerka ALEKSANDRA OSTROWSKA

Trenerka Aleksandra Ostrowska. Absolwenta Zespołu Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku 💪. Absolwenta AWFiS Gdańsk🎓. Od 13 lat trenująca rzut oszczepem, od 9 lat pod okiem trenera Leszka Walczaka. Do najciekawszych osiągnięć można zaliczyć:

-brąz Mistrzostw Europy Juniorów;
-5 miejsce na II Letnich Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich;
-multimedalistka Mistrzostw Polski (w tym dwukrotnie na Mistrzostwach Polski Seniorów).
Warto dodać, że za czasów szkolnych nagrodzona stypendium Prezesa Rady Ministrów za sport i naukę! A na uczelni AWFiS Gdańsk otrzymała list gratulacyjny.

Trenerka AGATA KOŁAKOWSKA

Pani trener Agata Kołakowska 😇😇 Jest absolwentką AWFiS Gdańsk: ➡️wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w różnych kategoriach ➡️zaliczyła start na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Gavle 2019. Prowadzi grupy młodzieżowe.

Trener MACIEJ RATAJCZAK

Trener Maciej Ratajczak. Jest to trener sprintu klasy I w lekkiej atletyce. Trener specjalizuje się w biegach sprinterskich płaskich jak i płotkarskich 🏃‍♂️ W dorobku trenerskim jest rekord kraju w biegu na 300m ppł oraz wiele medali z Mistrzostw Polski.

Trener TOMASZ KRAWCZAK

Trener Tomasz Krawczak. Jest to trener bloku wytrzymałościowego klasy I. Współpracuje z klubem AZS AWFiS-Gdańsk. Trener organizuje obozy letnie i zimowe. W razie nagłych wypadków może pomóc jako masażysta oraz fizjoterapeuta. W klubie MKS GALA pełni również funkcje dyrektora finansowego.

Trener BERNARD KWIATKOWSKI

Trener Bernard Kwiatkowski. Jest to trener, który lubuje się w rzutach i prowadzi grupy młodzieżowe. Bernard jest absolwentem AWFiS Gdańsk i współpracuje z klubem AZS AWFiS-Gdańsk.