W dniach 4-15 stycznia blisko 45 młodych lekkoatletów uczestniczyło w warsztatach organizowanych przez nasz klub „ Dookoła lekkiej atletyki”. Oprócz poznawania różnych konkurencji lekkoatletycznych młodzi sportowcy szlifowali swoje umiejętności pływackie pod czujnym okiem trenera pływania oraz grali w palanta z Mistrzynią Polski – nasza trenerka Karolina. W przerwach pomiędzy treningami młodsza grupa rozwijała swój talent plastyczny a starsza karciany ?

Był dzień sprintera, dzień skoczka, dzień miotacza, dzień biegacza oczywiście spędzony w lesie a na koniec każdego tygodnia dzień wieloboisty podczas którego odbywały się sprawdziany .

Oprócz wytężonych treningów nasi uczestnicy poznawali także ciekawostki lekkoatletyczne i w każdy piątek odbywał się quiz drużynowy z nagrodami.

Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie, emocje, uśmiechy i fantastyczną wspólną zabawę wszystkim uczestnikom, trenerom oraz rodzicom .

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji i śledzenia najświeższych informacji bo już wkrótce kolejne sportowe wydarzenie organizowane przez MKS GALA ?