13.11.2021 r. zawodnicy naszego klubu brali udział w wojewódzkich halowych zawodach LDK – „Nie zasypiaj na zimę”. Padło wiele intersujących wyników, rekordów życiowych oraz zajęliśmy miejsca w pierwszych trójach🥇🥈🥉:
🥇ZŁOTE MEDALE:🔥
Biliński Jakub I miejsce na 60m U12
Świątkowska Natalia I miejsce w skoku w dal U14
🥈SREBRNE MEDALE:🔥
Szwedka Nataniel 60m U14
Świątkowska Natalia 60m U14
Biliński Jakub skok w dal U12
🥉BRĄZOWE MEDALE:🔥
Martyś Oskar skok w dal U12
 
A oto reszta wyników oraz zajętych miejsc w poszczególnych konkurencjach i kategoriach:
60m U12 CH
1 Jakub BILIŃSKI 9.06
5 Oskar MARTYŚ 9.25
14 Maksymilian ADAMIK 10.67
15 Igor WIKTORZAK 11.01
16 Emil ŻYTKIEWICZ 11.08
18 Aleksander LAMENT 11.16
60m U14 CH
2 Nataniel SZWEDKA 8.04
11 Piotr RAUCHUT 09-03-18 8.78
13 Dawid PANEK 08-03-17 8.94
16 Sebastian URBAŃSKI 10.04
17 Krystian LAMENT 09-03-10 10.23
60m U16 CH
4 Jan BELING 07-05-21 8.08
Pchnięcie kulą U14 (2kg)
5 Joanna LORENC 7.45
6 Julia WAKULUK 7.39
60m DZ U12
17 Zofia CEJMAN 9.94
22 Daria JANKOWSKA 10.38
26 Maja CHOJNOWSKA 10.96
27 Natalia BENC 11.17
60m DZ U14
2 Natalia ŚWIĄTKOWSKA 8.54
10 Hanna PIETRZAK 8.90
15 Gloria SZWEDKA 9.20
20 Hanna JĘDRYCZKA 9.61
23 Joanna LORENC 10.36
60m DZ U16
11 Wiktoria WIKTOR 10.00
Skok w dal CH U12
2 Jakub BILIŃSKI 3.99
3 Oskar MARTYŚ 3.95
9 Emil ŻYTKIEWICZ 3.25
10 Maksymilian ADAMIK 3.22
11 Aleksander LAMENT 3.20
14 Igor WIKTORZAK 10-10-28 2.85
Skok w dal CH U14
11 Artur BENC 3.47
12 Sebastian URBAŃSKI 2.80
Skok w dal DZ U12
7 Natalia STENKA 3.74
13 Zofia CEJMAN 3.28
15 Daria JANKOWSKA 3.18
16 Maja CHOJNOWSKA 3.17
19 Natalia BENC 3.07
Skok w dal DZ U14
1 Natalia ŚWIĄTKOWSKA 4.36
6 Hanna PIETRZAK 3.96
12 Amelia GNIAŹ 3.55
Pchnięcie kulą U14 CH (4kg)
4 Piotr RAUCHUT 7.98
6 Krystian LAMENT 4.75
Skok wzwyż DZ U14
4 Oliwia BENC 08-01-24 1.30
600m CH U14
4 Daniel WALAS 09-09-25 01.48.48
600m K U12
5 Martyna BÓJKO 02.14.32
9 Milena MARTYŚ 02.24.42
600m U14 K
5 Patrycja BIELAWSKA 01.53.28
Zawodniczkom, zawodnikom oraz trenerom gratulujemy sukcesów!!