W dniu 30.01.2022r. w Toruniu odbędą się halowe zawody lekkoatletyczne – Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U14 (2010 i 2009) i U16 (2008 i 2009), w których zawodnicy z naszego klubu będą brać udział (dzieci i młodzież poinformowani będą o udziale przez trenerów). W trakcie tych zawodów będzie prowadzona klasyfikacja Mistrzostw Okręgu Pomorskiego w kategorii U14 i U16. Zatem zawodnicy rywalizują zarówno w Mityngu Szewińskiej, jak również w Mistrzostwach Okręgu (województwa) Pomorskiego.

Rywalizacja odbywać się będą na profesjonalnej bieżni, która w 2014 roku była wykorzystana do organizacji Mistrzostwa Świata w Sopocie.

Regulamin zawodów

UCZESTNICTWO: do startu upoważnieni są zawodnicy(czki) posiadający aktualną licencję zawodniczą z aktualnym badaniem lekarskim oraz czytelnym obustronnym numerem startowym w konkurencjach biegowych i pojedynczym w konkurencjach technicznych.

Nie będzie możliwości zmiany numeru przed startem, a zawodnicy, którzy będą mieli inny niż w zgłoszeniu lub brak numeru nie będą dopuszczani do startu i nie otrzymają zwrotu opłaty startowej.

WYJAZD i POWRÓT: odbędzie się autokarem w dniu 30.01.2022 r. z postoju taksówek przy ulicy Subisława nieopodal hali targowej. Godzina wyjazdu zostanie podana po ogłoszeniu programu minutowego zawodów.

KOSZTY: koszty autokaru i opłaty startowej pokrywa klub

Na zawody należy zabrać ze sobą:
1. Koszulka startowa GALA z numerami!
2. Kolce lekkoatletyczne
3. Strój sportowy buty spodenki koszulkę itp.
4. Całodzienny prowiant. Zawody odbywać się będą cały dzień

Fot. pochodzi ze strony visittorun.com